Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 09 kwietnia 2016

X Targi DOM i OGRÓD

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Hala Trapez
Data rozpoczęcia: 2016-04-09 10:00
Data zakończenia: 2016-04-10 16:00
Organizator: Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Lesznie

Logo RIPH i Targów

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Lesznie już po raz dziesiąty organizuje Targi Dom i Ogród. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w leszczyńskiej Hali Trapez, 9 i 10 kwietnia tj. w sobotę i niedzielę. Celem tej imprezy wystawienniczej jest stworzenie warunków do zaprezentowania usług, produktów i ogólnej oferty firm lokalnych, regionalnych, a nawet ogólnopolskich.

Zamierzamy gościć projektantów i architektów zarówno domów, jak i ogrodów, firmy ogólnobudowlane, produkujące okna, drzwi i podłogi, firmy zajmujące się instalacją sanitarną, elektryczną, grzewczą, firmy stosujące nowatorskie rozwiązania, aranżujące wnętrza, tworzące dekoracje, tworzące meble do wnętrz, jak i ogrodowe. Nie zapominamy o firmach ogrodniczych, które wzbogacą Targi roślinami, bylinami i krzewami. Partnerami i Wystawcami Targów będą wszystkie firmy związane z produktami i usługami dla domu i ogrodu, ponieważ zaletą Targów Dom i Ogród jest możliwość pogodzenia elementu promocji firm z elementem handlu artykułami ogrodniczymi i dekoracyjnymi.
Już po raz drugi wspólnie z partnerem - Telewizją Leszno oferujemy wystawcom stworzenie relacji filmowej, która powstanie na konkretnym stoisku, przy współudziale wystawcy, a która będzie emitowana w telewizji i promowana na stronach internetowych.
Zapraszamy do współpracy !


0 Koszyk