Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 16 maja 2020

Wraca jarmark staroci

Miejscowość: Rynek
Miejsce: Leszno
Data rozpoczęcia: 2020-05-16 9:00
Data zakończenia: 2020-05-16 13:00

Jarmark staroci w ubiegłym sezonie

Raz w miesiącu pod ratuszem swoje stragany rozkładali handlujący różnego rodzaju starociami. Niestety wprowadzone obostrzenia związane z epidemią COVID-19 uniemożliwiły w ostatnich miesiącach organizację tego wydarzenia. W najbliższą sobotę jarmark staroci powróci jednak na leszczyński Rynek.

Przeróżne bibeloty, obrazy, meble, porcelanę, starei zabawki, monety, płyty, a także przedmioty codziennego użytku, jak zastawa stołowa, czy nawet części do dawnych urządzeń. To wszystko i dużo więcej można znaleźć na jarmarku. Asortyment jest tak duży, że trudno go tu wymienić. Do tej pory pasjonatów nie odstraszyły ani zimowe chłody, ani letnie upały. Niestety wprowadzone obostrzenia związane z epidemią COVID-19 uniemożliwiły w ostatnich miesiącach organizację tego wydarzenia.

Na szczęście to się zmienia. Już w najbliższą sobotę, 16 maja, od godz. 9:00 zapraszamy na Rynek na jarmark staroci. Oczywiście trzeba pamiętać o zasadach bezpieczeństwa – naley zasłonić usta i nos oraz zachowywać wymagane odległości między osobami. Zapewniamy, że ciekawych i oryginalnych drobiazgów na jarmarku nie zabraknie. 

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2020-05-13 08:12:04
0 Koszyk