Graficzny nagłówek podstrony

Utrudnienia w ruchu

17 stycznia 2019

Wkrótce ruszy budowa wiaduktu

Wkrótce ruszy budowa wiaduktu

Na przełomie stycznia i lutego br. planowane jest całkowite zamknięcie dla ruchu samochodowego i pieszego przejazdu kolejowego w ciągu ul. Wilkowickiej w Lesznie. To oznacza, że rozpocznie się budowa wiaduktu drogowego nad istniejącymi liniami kolejowymi, który w przyszłości umożliwi bezkolizyjny przejazd nad torami.

11 stycznia 2019

Utrudnienia na ul. Lipowej

Utrudnienia na ul. Lipowej

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że od najbliższego poniedziałku tj. 14 stycznia 2019 r. rozpocznie się kolejny etap robót budowlanych związanych z realizacją zamówienia publicznego pn.: „Przebudowa ulicy Lipowej w Lesznie – na odcinku od ulicy 1 Maja do ulicy Dożynkowej”.

31 grudnia 2018

Utrudnienia na ul. Wybickiego

Utrudnienia na ul. Wybickiego

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że w dniu 3 stycznia 2019 r. rozpoczną się roboty budowlane związane z realizacją zamówienia publicznego pn.: „Przebudowa ul. Gen. Józefa Wybickiego w Lesznie na odcinku od ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego do ul. Kazimierza Pułaskiego wraz z przebudową sieci ogólnospławnej oraz istniejących przyłączy do granicy działek pasa drogowego oraz przebudową sieci wodociągowej wraz z przyłączami do granicy działek pasa drogowego”.

28 grudnia 2018

Od 2 stycznia utrudnienia na DK12

Od 2 stycznia utrudnienia na DK12

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że od dnia 2 stycznia 2019 roku wyłączone z ruchu zostaną pasy szybkie obu jezdni Al. Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką do przejścia dla pieszych przez Al. Konstytucji 3 Maja.

15 grudnia 2018

Utrudnienia na ul. Brackiej

Utrudnienia na ul. Brackiej

W związku z koniecznością usunięcia awarii kabla energetycznego, w dniu 17.12.2018r. wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Brackiej.

04 grudnia 2018

Utrudnienia na ul. Grunwaldzkiej

Utrudnienia na ul. Grunwaldzkiej

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że od dnia 05 grudnia br. wyłączony z ruchu będzie wjazd na skrzyżowanie z Al. Jana Pawła II dla pojazdów jadących ul. Grunwaldzką od strony ul. 17 Stycznia. Otwarty natomiast zostanie wjazd na ul. Grunwaldzką z przeciwnego kierunku.

26 listopada 2018

Zmiana organizacji ruchu na ul. Grunwaldzkiej

Zmiana organizacji ruchu na ul. Grunwaldzkiej

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że od dnia 26 listopada br. wystąpią utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ul. Grunwaldzkiej w Lesznie. Wyłączony z ruchu będzie wjazd ze skrzyżowania w ul. Grunwaldzką w kierunku ul. 55 Pułku Piechoty i 17 Stycznia.

12 listopada 2018

Utrudnienia w ruchu na ul. Szybowników

Utrudnienia w ruchu na ul. Szybowników

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że w poniedziałek 12 listopada 2018r. wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicy Szybowników w Lesznie.

12 listopada 2018

Zamknięty przejazd kolejowy na ul. Sadowej

Zamknięty przejazd kolejowy na ul. Sadowej

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że w dniach 12-29 listopada 2018 roku zamknięty będzie przejazd kolejowy na ulicy Sadowej w Lesznie.

0 Koszyk