Graficzny nagłówek podstrony

Aktualności turystyka

26 sierpnia 2020

XV Spływ Konwaliowym Szlakiem Kajakowym

XV Spływ Konwaliowym Szlakiem Kajakowym

W minioną niedzielę, 23 sierpnia, spotkaliśmy się w Wieleniu aby po raz XV wystartować Spływ Konwaliowym Szlakiem Kajakowym. Impreza organizowana jest przez miasto Leszno, Organizację Turystyczną Leszno-Region, Gminę Przemęt oraz Ośrodek Wypoczynkowy domkiumarcina.pl.

25 sierpnia 2020

III Edycja Retro Rowerówki

retro rowerówka

W sobotę, 22 sierpnia, odbyła się już III Edycja Rajdu Rowerowego RetRo RoweRówKa. Poprzednie edycje pokazały, że bardzo spodobała się Wam taka formuła rajdu rowerowego. W tym roku zaskoczyliście nas nie tylko frekwencją ale również oryginalnymi strojami z epoki oraz fantastycznymi modelami retro rowerów.

11 sierpnia 2020

XV Spływ Konwaliowym Szlakiem Kajakowym

XV Spływ Konwaliowym Szlakiem Kajakowym

Ruszyły zapisy na XV edycję Spływu Konwaliowym Szlakiem Kajakowym, organizowanym przez Organizację Turystyczną Leszno-Region oraz Gminę Przemęt.

10 sierpnia 2020

Wyniki wsparcia finansowego Organizacji Turystycznej Leszno-Region

Wyniki wsparcia finansowego Organizacji Turystycznej Leszno-Region

Poznaliśmy wyniki wsparcia finansowego Organizacji Turystycznej Leszno-Region dla sektora branży turystycznej Miasta Leszna i Organizacji Turystycznej Leszno-Region.

07 lipca 2020

Wsparcie finansowe Organizacji Turystycznej Leszno-Region

Kajakarz

W związku z ogłoszoną pandemią koronawirusa w Polsce wielu przedsiębiorców z sektora branży turystycznej znalazło się w trudnej sytuacji. Organizacja Turystyczna Leszno-Region proponuje pomoc w postaci wsparcia finansowego dla podmiotów zajmujących się turystyką w Lesznie i Regionie Leszczyńskim. Wsparcie ma na celu utrzymanie, rozwój i promocję oferty turystyczno-rekreacyjnej na terenie działalności Organizacji Turystycznej Leszno-Region.

12 czerwca 2020

Trening przed wrześniową rywalizacją

Trening przed wrześniową rywalizacją

Miasto Leszno we wrześniu ponownie powalczy o tytuł „Rowerowej Stolicy Polski”. W ostatniej edycji zajęliśmy drugie miejsce, tegoroczna będzie trudniejsza, ponieważ udział w rywalizacji zadeklarowało ponad trzydzieści miast. Jednak okres wakacji to doskonała okazja do rozgrzewki przed sportową zabawą – do 16 sierpnia trwa oficjalnym trening przy użyciu aplikacji.

04 czerwca 2020

#LESZNOseeUsoon - #VisitZielonaGora

#LESZNOseeUsoon - #VisitZielonaGora

Centrum Informacji Turystycznej w Lesznie nawiązało współpracę z Centrum Informacji Turystycznej w Zielonej Górze zachęcając wzajemnie mieszkańców do odwiedzenia naszych miast.

07 maja 2020

#LESZNOseeUsoon

#LESZNOseeUsoon

#LESZNOseeUsoon to akcja, która ma przypominać mieszkańcom o atrakcyjności Leszna, promować najciekawsze miejsca, zabytki i atrakcje turystyczne. Turystów natomiast zachęcić do odwiedzin miasta w niedalekiej przyszłości.

07 kwietnia 2020

Imprezy turystyczne - ODWOŁANE

plakat z ofertą imprez turystycznych

Z uwagi na panującą w Polsce pandemię koronawirusa, podejmowanymi kolejno decyzjami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa oraz w trosce o Państwa bezpieczeństwo, informujemy, że zaplanowane w najbliższych miesiącach imprezy turystyczno-rekreacyjne, zostają odwołane.

0 Koszyk