Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 10 września 2019

Zwycięstwo w plebiscycie

Zdjęcie, Zwycięstwo w plebiscycie

5 września poznaliśmy zwycięzców 23. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI. Wśród wyróżnionych jest też obiekt z Leszna. Gala miała miejsce na zamku Królewskim w Warszawie.

Miło nam poinformować, że budynek dawnych Koszar Artylerii Polowej przy ul. Dąbrowskiego, dzięki Państwa licznym głosom, zwyciężył w internetowym głosowaniu na Najbardziej Popularne Modernizacje w Polsce. Bardzo dziękujemy za wszystkie oddane głosy. Cieszymy się, że obiekt został zauważony i doceniony. 

Podziękowania i gratulacje należą się również Miejskiemu Zakładowi Budynków Komunalnych w Lesznie za zgłoszenie obiektu do konkursu, a przede wszystkim za bardzo udaną i starannie wykonaną modernizację.

Dawne Koszary Artylerii Polowej w Lesznie brały udział w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku w kategorii budynek mieszkalny. Obiekt przeszedł gruntowny remont. Wymieniono dach, okna, odnowiono elewację. Wygląda pięknie, a pieczołowitość, z jaką przeprowadzono modernizację, zasługuje na słowa uznania.

 

Poniżej, w plikach do pobrania, pokonkursowy katalog tegorocznej edycji konkursu.

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-09-11 09:47:04
0 Koszyk