Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 07 października 2019

Wyjazd na targi Viva Seniorzy!

Para seniorów z plecakami

Członkowie Leszczyńskiej Rady Seniorów zapraszają do wzięcia udziału w największych targach produktów i usług senioralnych pn. Viva Seniorzy!, które odbędą się w Poznaniu w dniu 25 października 2019 r.

Na targach Viva Seniorzy! producenci, firmy usługowe, organizacje społeczne i socjalne, a także organizacje samorządowe reprezentują swoją ofertę adresowaną do osób po czterdziestce, pięćdziesiątce, sześćdziesiątce i jeszcze starszych. Warto zaznaczyć, że dzisiejsi seniorzy nie tylko mogą sobie pozwolić na więcej niż kiedyś, ale i w większym stopniu są skoncentrowani na sobie. Poszukują odpowiednich dla siebie produktów, które pozwolą im zachować aktywność, samodzielność i zdrowie. Na poznańskich targach znajdą wyroby i usługi z sektora zdrowia, pracy i edukacji, podróży, sportu, urody, stylu życia i wielu innych

Chętnych do udziału w wydarzeniu seniorów (mieszkańców miasta Leszna) zapraszamy do zapisów (osobiście) w Urzędzie Miasta Leszna, ul. Karasia nr 15 w Biurze Obsługi w terminie do 21 października. Zapewniamy bezpłatny transport autokarem, wyjazd o godz. 12:00.

Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń !

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-10-07 14:39:51
0 Koszyk