Graficzny nagłówek podstrony Graficzny nagłówek podstrony Graficzny nagłówek podstrony Graficzny nagłówek podstrony Graficzny nagłówek podstrony

Urząd Miasta

Na czas epidemii COVID-19

Obsługa Klientów Urzędu Miasta Leszna odbywa się po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty telefonicznie lub mailowo i z zachowaniem obowiązujacego reżimu sanitarnego.

Wykaz numerów tetefonów oraz adresów e-mail pod którymi można umawiac się na wizyty  w poszczególnych wydziałach i biurach dostępny jest na stronie: https://leszno.pl/wydzialy_urzedu.html

Wszystkie wydziały i biura Urzędu Miasta Leszna pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30, a z pracownikami można się kontaktować telefonicznie i mailowo.

Przy czym:

  • Urząd Stanu Cywilnego, Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich i Referat Gospodarki Lokalowej przyjmują interesantów w godzinach od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 14.30
  • Wydział Podatków i Opłat przyjmuje interesantow w godzinach od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:00.

Dane kontaktowe

Urząd Miasta Leszna
ul. Kazimierza Karasia 15
64-100 Leszno
tel. 65 529 81 00, fax. 65 529 81 31, e-mail: um@leszno.pl

Nr konta: 26 1020 3088 0000 8302 0005 7513

21 października 2021

Koło Gospodyń Miejskich się rozpędza

Koło Gospodyń Miejskich się rozpędza

Wczoraj „z wysokiego C” ruszył cykl spotkań Koła Gospodyń Miejskich Cura Domestica.

21 października 2021

Konsultacje społeczne dotyczące ul. Święciechowskiej

Konsultacje społeczne dotyczące ul. Święciechowskiej

Już niebawem odbędą się konsultacje społeczne dotyczące programu funkcjonalno-użytkowego dla przebudowy ul. Święciechowskiej w Lesznie na odcinku od Ronda Zatorze do granicy miasta.

21 października 2021

Komisje problemowe radnych przed sesją

Komisje problemowe radnych przed sesją

Przed kolejną sesją Rady Miejskiej Leszna radni spotkają się w poszczególnych komisjach problemowych, aby omówić projekty uchwał i inne sprawy.

20 października 2021

Jubilaci w MOK-u (zdjęcia)

Taca z medalami za 50-lecie pożycia małżeńskiego

Niezwykłe jubileusze małżeńskie w Miejskim Ośrodku Kultury. Prezydent Łukasz Borowiak zaprosił 10 par obchodzących 50 i więcej lat wspólnego życia małżeńskiego. Spotkanie odbyło się 19 października.

20 października 2021

Plac Obrońców Warszawy wkrótce w nowej odsłonie

przygotowanie terenu na placu pod nowe nasadzenia zieleni

Rozpoczęły się prace ogrodnicze na Placu Obrońców Warszawy w Lesznie, teren został przygotowany do wykonania nowych nasadzeń, odpowiednio dobranych roślin i krzewów ozdobnych.

20 października 2021

Oceń jakość kolei

Grafika z pociągiem i tekstem o ocenie jakości obsługi

Spółka Koleje Wielkopolskie prowadzi badania satysfakcji klientów. Po raz pierwszy badanie odbywa się w formie elektronicznej. Koleje Wielkopolskie zachęcają do udziału i zapewniają, że opinie klientów są brane pod uwagę m. in. przy pracach nad rozkładem jazdy, lokalizacją pod uruchomienie kolejnych automatów biletowych itp.

20 października 2021

Utwardzą dla rowerzystów

widok na ścieżkę rowerową i przednie koło roweru

Jeszcze tej jesieni, jeśli tylko warunki pogodowe na to pozwolą, zostanie utwardzony odcinek wzdłuż bloku przy ulicy Dąbrowskiego w Lesznie. Będzie służył rowerzystom.

20 października 2021

Zatańczyli dla króla (zdjęcia)

Tańczące dzieci

Po rocznej przerwie na leszczyńskim rynku ponownie powitano króla Stanisława Leszczyńskiego i jego małżonkę Katarzynę z Opalińskich. Na estradzie dawne tańce zaprezentowały dzieci z leszczyńskich przedszkoli.

20 października 2021

Konkurs fotograficzny-fundusze UE bliżej Ciebie!

Kobieta z aparatem

Zachęcamy do udziału w Konkursie fotograficznym o nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego pn. #funduszeUE bliżej Ciebie!

0 Koszyk