Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 03 kwietnia 2019

Stacja Biznes zaprasza

Zdjęcie, Stacja Biznes zaprasza

Stacja Biznes na rogu ulicy Słowiańskiej i placu Metziga zaprasza na dwa spotkania. Jedno dotyczyć będzie rozliczeń podatku dochodowego, drugie udzielania pierwszej pomocy.

W czwartek, 4 kwietnia w godz. 12-14 w Stacji Biznes dyżurować będą pracownicy Urzędu Skarbowego, którzy pomogą wypełnić zeznanie podatkowe za rok 2018. Trzeba tylko znać swój PESEL, kwotę przychodu wykazaną w PIT za rok 2017 oraz jedną z kwot przychodu za rok 2018, którą znajdziesz w PIT-cie przekazanym przez pracodawcę. Przy okazji dowiesz się też więcej o usłudze Twój e-PIT, za pomocą której rozliczenia z fiskusem można dokonać elektronicznie,

Z kolei w sobotę, 6 kwietnia Stacja Biznes poleca bezpłatne warsztaty z zakresu pierwszej pomocy „Reakcja społeczeństwa ratuje życie”. To będzie wykład o tym, jak ważne jest poprawne wykonanie opatrunku zatrzymującego krwawienie zewnętrzne, mając do dyspozycji niewielką ilość sprzętu i jak prawidłowo wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową, jeśli jest się świadkiem nagłego zdarzenia. Zapisy na to spotkanie pod nr tel. 726 031 303.     

Autor: lm

Fot. Facebook 

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-04-03 12:42:52
0 Koszyk