Są oferty na remont 7 kamienic

Dodano 10 czerwca 2025 Miasto Leszno w dniu 10 czerwca 2025 roku dokonało czynności otwarcia ofert w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego dla zadania pn.: „Przedsięwzięcie remontowe wybranych kamienic będących w administracji MZBK w Lesznie, realizowane w trybie ustawy z dnia 21.11.2008 r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków” – z podziałem na 7 części przedmiotu zamówienia:
  • Część 1. Remont budynku wielorodzinnego położonego przy ul. Słowiańskiej 25, 64-100 Leszno,
  • Część 2. Remont budynku wielorodzinnego położonego przy ul. Królowej Jadwigi 24, 64-100 Leszno,
  • Część 3. Remont budynku wielorodzinnego położonego przy ul. Nowy Rynek 27, 64-100 Leszno,
  • Część 4. Remont budynku wielorodzinnego położonego przy Pl. Metziga 29, 64-100 Leszno,
  • Część 5. Remont budynku wielorodzinnego położonego przy ul. Marcinkowskiego 17, 64-100 Leszno,
  • Część 6. Remont budynku wielorodzinnego położonego przy ul. Osieckiej 2a, 64-100 Leszno,
  • Część 7. Remont budynku wielorodzinnego położonego przy ul. Osieckiej 3, 64-100 Leszno.

Na realizację zadania Zamawiający - Miasto Leszno otrzymało dofinansowanie ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO) w ramach „PROGRAMU TERMO – Premia MZG z opcją grantu MZG”, odrębnie dla każdego budynku.

Nazwa Inwestycji: B1.1.5 Poprawa efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.

Cel inwestycji: poprawa efektywności energetycznej budynków mieszkalnych wielorodzinnych, lepsza jakość mieszkań, walka z ubóstwem energetycznym.

Zaplanowane przez Miasto Leszno i MZBK w Lesznie remonty wyżej wymienionych budynków mają przyczynić się do poprawy efektywności energetycznej w budynkach, zwiększenia komfortu mieszkania, obniżenia rachunków za energię (głównie cieplną) oraz wpływu na lepszą jakość środowiska. 

Prowadzącym postępowanie jest Urząd Miasta Leszna, Biuro Zamówień Publicznych we współpracy z Wydziałem Infrastruktury Miejskiej, Referatem inwestycji oraz MZBK w Lesznie.

Szczegółowe informacje nt. przedmiotowego postępowania można uzyskać na stronie prowadzonego postępowania działającej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1109348 

Komunikaty o realizacji przedsięwzięcia, jego postępach i osiągniętych rezultatach będą sukcesywnie przekazywane  przez Miasto Leszno w ramach prowadzonych działań informacyjnych.

Poniżej, w plikach do pobrania, informacja z otwarcia ofert na remont 7 kamienic.

logotypy związane z dofinansowaniem

 

Pliki do pobrania