Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 19 marca 2020

PSZOK-i (AKTUALIZACJA)

Zdjęcie, PSZOK-i (AKTUALIZACJA)

Aktualizacja - komunikat z dnia 31.03.2020 roku "Informujemy, że w związku z wprowadzeniem na obszarze Polski stanu zagrożenia epidemicznego oraz zwiększającego się zagrożenia, od dzisiaj tj. (31 marca 2020 r.) do odwołania WSZYSTKIE Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowane na terenie działania Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego będą nieczynne.

Prosimy aby odpady, które należy oddawać do PSZOK, gromadzić w najbliższym czasie na nieruchomości. Odpady te zostaną przyjęte od mieszkańców w późniejszym terminie.
Jednocześnie informujemy, że odbiór odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości odbywa się zgodnie z harmonogramem."

Przewodniczący Zarządu
Komunalnego Związku Gmin
Regionu Leszczyńskiego
Eugeniusz Karpiński 


Można dostarczać odpady do PSZOK w Lesznie, ale po wcześniejszym uzgodnieniu dnia oraz godziny.

PSZOK czyli Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych będzie czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 - 15.00.

Można w sytuacjach pilnych i zasadnych przywieźć odpady, ale po wcześniejszym uzgodnieniu dnia oraz godziny z pracownikiem, pod numerem telefonu: 695 331 339 lub 65 525 92 95.

Prosimy o korzystanie z usług PSZOK-ów tylko w sytuacji gdy nie jest możliwe czasowe przetrzymanie odpadów na nieruchomości.

Poniżej w  plikach do pobrania lista otwartych PSZOK-ów w pobliskich gminach.

 

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2020-04-01 11:18:02
0 Koszyk