Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 02 września 2019

Na rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Zdjęcie, Na rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Przedstawiamy list Prezydenta Miasta Leszna adresowany do Uczniów i ich Rodziców oraz do Nauczycieli z okazji rozpoczynającego się dziś roku szkolnego 2019/2020.

Leszno, 2 września 2019 r.

Drodzy Uczniowie!

Szanowni Nauczyciele i Rodzice!

 

Witam wszystkich w nowym roku szkolnym!

Mam nadzieję, że wakacje, które właśnie dobiegły końca, były wspaniałym czasem.  Ufam, że wypoczywaliście z fantazją, radośnie, z ciekawością świata i ludzi, ale też bezpiecznie i odpowiedzialnie. Mam również nadzieję, że po dwóch miesiącach wakacji wracacie do szkoły z nowymi siłami, zapałem i pomysłami.

Chciałbym Wam życzyć, aby nadchodzące dni i tygodnie były kontynuacją letnich przygód i doświadczeń. Z pewnością wakacyjny wypoczynek obfitował w ciekawe spotkania i spostrzeżenia. Może teraz będzie czas, aby przenieść je na grunt szkoły? Może zechcecie zmienić coś w sobie i wokół siebie? Zachęcam Was do tego. Nie bójcie się działać. Wprowadzajcie w życie swoje plany i realizujcie swoje marzenia. Rozwijajcie swoje pasje, talenty i zamiłowania. Szkoła Wam w tym pomoże. Wierzę, że Wasi nauczyciele i opiekunowie są jednocześnie Waszymi mentorami, a Rodzice największymi przyjaciółmi. Przy takim wsparciu wszystko jest możliwe.

Od poniedziałku wrócicie do szkolnych ław. Ale to nie powód do smutku. To szansa. Szansa na pracę nad sobą i takie pokierowanie swoim życiem, abyście byli z niego dumni i zadowoleni.

Dobrego roku szkolnego 2019/2020!

 

Łukasz Borowiak
Prezydent Miasta Leszna

 

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-09-02 07:33:38
0 Koszyk