Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 06 kwietnia 2019

Koncert Hubert Szczęsny & Jacek Winkiel Akustycznie

Miejscowość: Biblioteka Ratuszowa
Miejsce: Rynek 1
Data rozpoczęcia: 2019-04-06 20:00
Data zakończenia: 2019-04-06 22:00

Zdjęcie, Koncert Hubert Szczęsny & Jacek Winkiel Akustycznie

Zapraszamy na koncert Hubert Szczęsny & Jacek Winkiel Akustycznie.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia przed koncertem.

Hubert Szczesny ur. 5 lutego 1989 roku w Lesznie (woj. wlkp.)

Pasja oraz wielka miłość do muzyki skłoniła go do założenia swojego pierwszego zespołu Nie strzelać do pianisty (2011), z którym odnosił wiele sukcesów na różnych festiwalach muzycznych w Polsce jak i za granicą.Charakterystyczny głos o niespotykanej barwie oraz charyzma sceniczna Huberta w powiązaniu z bardzo dobrze rozumiejącą się sekcją rytmiczną zespołu przekłada się na piękne kompozycje, które można określić terminem z gatunku muzyki World Music.Repertuar to w większości autorskie kompozycje podparte coverami w jego własnych niepowtarzalnych aranżacjach.Podczas 6 lat aktywności artysta zagrał solowo oraz z zespołem ok. 800 koncertów w Polsce jak i za granicą (kluby,plenery), gdzie m.in dzielił scenę z takimi artystami jak Patrycja Markowska, Ania Dąbrowska, Andrzej Krzywy, zespół Bajm, LemOn czy Feel.

Występował na dużych scenach największych festiwali w Polsce takich jak: Suwałki Blues Festiwal, Gdynia Blues Festiwal, Rawa Blues w Katowicach, Jimiway Festiwal w Ostrowie Wlkp.
czy Olsztyńskie Noce Bluesowe.

Artysta ma za sobą dwie europejskie trasy koncertowe (Niemcy, Holandia, Francja, Włochy,Czechy) oraz wyjazd za ocean gdzie reprezentował nasz w ogólnoświatowym konkursie International Blues Chellenge w Memphis, Tennessee USA.
Koncerty Huberta bardzo często mają charakter akustyczny, w którym do współpracy zaprasza wielu różnych instrumentalistów z całego kraju.

W Lesznie akompaniować mu będzie znakomity jazzowy pianista Jacek Winkiel

 

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-03-27 10:13:27
0 Koszyk