Kolejne medale lekkoatletów Achillesa

Dodano 2022-09-07 09:06:32 Z dwoma medalami Mistrzostw Polski w Biegach Górskich na krótkim dystansie wracają zawodniczki UKS Achilles Leszno. Impreza odbyła się 4 września w malowniczym "Rezerwacie przyrody Skały w Krynkach" (świętokrzyskie), gdzie zawodniczki mierzyły sie na dystansie 3,2km.

Każda z zawodniczek miała do pokonania 5 okrążeń, a na każdym z nich dwa strome podbiegi. W kat. u18 srebrny medal wywalczyła Zosia Teofilewska, natomiast w kat. u20 brąz zdobyła Karolina Bielecka, a jej siostra Patrycja uplasowała się na 4 m-cu. Dodatkowo w klasyfikacji drużynowej nasze zawodniczki uplasowały się na 8 m-cu.
Natomiast miesiąc wcześniej 30 lipca w Międzygórzu, podczas Mistrzostw Polski w Alpejskich biegach górskich na dystansie 6km na bardzo cieżkiej trasie i ciągle padającym deszczu srebrny medal wywalczyła Karolina Bielecka, a siostra Patrycja zajeła 5 m-ce.