Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 18 maja 2019

IV Festiwal Smaków Food Trucków

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Nowy Rynek
Data rozpoczęcia: 2019-05-18 12:00
Data zakończenia: 2019-05-19 20:00
Organizator: Festiwal Smaków Food Trucków

Zdjęcie, IV Festiwal Smaków Food Trucków

Majowy weekend pełen smaków! Rusza IV Festiwal Smaków Food Trucków.

Na zewnątrz coraz cieplej, pogoda zachęca do aktywności, a co na świeżym powietrzu robi się najlepiej? Próbuje nowych smaków!
Już 18 i 19 maja szykuje się porządna wyżerka! To Festiwal Smaków Food Trucków w Lesznie. 

Wiosną zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. W piękny majowy weekend, mieskzańcy Leszna będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną oraz znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który już po raz czwarty zagości w Lesznie otwierając nowy sezon foodtruckowy.

Przez dwa dni Nowy Rynek zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. Czwarta edycja wydarzenia została wzbogacona o strefę piw rzemieślniczych. Każdy wielbiciel złotego trunku będzie zadowolony.

W ramach festiwalu przygotowaliśmy także specjalną strefę zabaw dla dzieci, przestrzeń dla sympatyków gier planszowych, a nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na IV Festiwal Smaków Food Trucków w Lesznie. Będziemy 18 i 19 maja. W sobotę od 12:00 do 21:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny!

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:
www.facebook.com/events/627629514350136/ 

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-05-15 14:57:46
0 Koszyk