Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 09 kwietnia 2019

Czy w Lesznie będzie rower miejski?

Zdjęcie, Czy w Lesznie będzie rower miejski?

Miejskie służby analizują zasadność wdrożenia systemu roweru miejskiego na terenie Leszna. Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli poznać preferencje leszczynian w zakresie sposobów przemieszczania się po mieście.

W 2018 roku w około 60 miejscowościach w Polsce funkcjonowała samoobsługowa wypożyczania rowerów miejskich. Były to miasta duże jak Warszawa, Poznań, Wrocław czy Łódź, ale i mniejsze, podobne do Leszna pod względem ludności, jak Ostrów Wielkopolski, Łomża, Chodzież czy Krotoszyn.

Aby ocenić zasadność wdrożenia takiego rozwiązania w naszym mieście, musimy poznać Państwa opinię i poznać Państwa nawyki oraz preferencje. Dlatego prosimy o wypełnienie elektronicznej, anonimowej ankiety. Zawiera ona 21 pytań i będzie dostępna do 22 kwietnia br. pod adresem https://forms.gle/x3vJmyrhz8wd2WsM8

Opracowaniem zajmuje się firma Czyste Powietrze Mariusz Ciesielski z siedzibą w Lesznie. Powinno być gotowe do końca kwietnia br. Decyzja dotycząca ewentualnego wdrożenia systemu w Lesznie ma zapaść w kolejnym miesiącu.

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-04-09 14:47:55
0 Koszyk