Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 26 czerwca 2020

Czas na wakacje

Zdjęcie, Czas na wakacje

Dziś zakończenie roku szkolnego 2019/2020. To był bardzo szczególny rok. W swoim liście do Dzieci, Młodzieży, Rodziców i Nauczycieli wspomina także Prezydent Miasta Leszna.

Oto cała treść listu:

 

Kochane Dzieci, droga Młodzieży!

Szanowni Rodzice i Nauczyciele!

 

Kolejny rok szkolny dobiega końca. Rok szczególny. Rok trudny. Ale, mimo wszystkich przeciwności losu, dla wielu rok udany i zakończony dobrymi wynikami, sukcesami naukowymi, sportowymi czy na niwie kultury. Nie ustawajcie w zdobywaniu wiedzy, w poznawaniu świata i drugiego człowieka. Wakacje są ku temu doskonałą okazją.

Dziękuję za Waszą dotychczasową pracę, za wielką samodyscyplinę, jaką musieliście się wykazać w ostatnich miesiącach. Wierzę, że epidemia koronawirusa to dla nas wszystkich cenna lekcja, której długo nie zapomnimy. Lekcja życia, lekcja wolności i swobody, których wartość doceniliśmy dopiero w chwili, gdy zostały nam ograniczone, lekcja naszego człowieczeństwa i solidarności, tak dramatycznie wystawionych na próbę. Niech te wartości zostaną z Wami na zawsze.

Ale teraz już pora rozpocząć wakacje. Życzę wspaniałego wypoczynku, wielu ciekawych przygód i sympatycznych spotkań. Pamiętajcie, żeby przestrzegać zaleceń sanitarnych. Dbajcie o bezpieczeństwo własne oraz drugiego człowieka. Bawcie się dobrze i regenerujcie siły, aby od września stawić czoło nowym wyzwaniom.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Łukasz Borowiak                                         
Prezydent Miasta Leszna                           

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2020-06-26 08:52:19
0 Koszyk