Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności sport 01 kwietnia 2019

Zakończenie sezonu UKS 9 (zdjęcia)

Zdjęcie, Zakończenie sezonu UKS 9 (zdjęcia)

W sobotę oficjalnie sezon 2018/19 zakończyły drużyny młodzieżowe i zespół seniorski UKS 9 Leszno. Uroczystość odbyła się w Kompleksie Banderoza w Osiecznej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się partnerzy klubu, przedstawiciele miasta Leszna: wiceprezydent Piotr Jóźwiak i radny Krystian Maćkowiak, sędziowie Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej z przewodniczącym Związku Jackiem Brońskim, osoby współpracujące, rodzice siatkarzy, cztery drużyny młodzieżowe i pierwszy zespół UKS 9 Leszno.

Impreza była okazją do podziękowań wszystkim zaangażowanym osobom, a także do wspominania wydarzeń z mijającego sezonu. Przygotowano prezentację zdjęć i film podsumowujący rozgrywki. Na koniec poczęstowano gości pięcioma tygrysimi tortami. Każdy z tortów kroił kapitan poszczególnych zespołów: seniorów, juniorów, kadetów, młodzika i młodziczki.

 Dużym zaskoczeniem dla gości było symboliczne pożegnanie trenera Jarka Borowskiego, który po 5 latach prowadzenia pierwszej drużyny, oddaje zespół w ręce Roberta Klimkowskiego, dotychczasowego trenera młodzika UKS 9 Leszno.

- Jestem niezwykle dumny, że mogłem pracować tak długi okres z chłopakami. Bardzo im dziękuję za ten wspólnie spędzony czas - powiedział Jarosław Borowski. - Drużynie przyda się odświeżenie, inne metody pracy, a mając w klubie 200 zawodników jest co robić, więc będę mógł poświęcić się inny sprawom - dodał Borowski, będący jednocześnie prezesem Stowarzyszenia UKS 9 Leszno.

 Skład osobowy pierwszego zespołu nie jest na ten moment jeszcze znany. - Dopiero zaczynamy przygotowania do nowego sezonu i jak będą wyglądały poszczególne drużyny okaże się niebawem. Pewne jest to, że przyszły sezon zapowiada się równie obiecująco jak poprzedni i nie zamierzamy zwalniać kroku - dodał Borowski.

 Zakończenie sezonu młodszych zespołów UKS 9 Leszno czyli mini siatkówki i Akademii Tygrysa odbędzie się 31 maja. Impreza będzie miała charakter gier i zabaw, w których uczestniczyć będą również rodzice młodych siatkarzy.

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-04-01 12:16:26
0 Koszyk