Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności gospodarka 26 lutego 2018

Wypromuj się na Targach DOM i OGRÓD.

Zdjęcie, Wypromuj się na Targach DOM i OGRÓD.

Jeszcze nie zgłosiłeś swojego udziału w Targach DOM i OGRÓD? Zapraszamy do kontaktu!

Targi Dom i Ogród to wydarzenie gospodarcze, które wpisane zostało w oficjalny kalendarz imprez Miasta Leszna. Przygotowania do dwunastej edycji Targów trwają już od kilku miesięcy. Tradycyjnie dwudniowe targi budowlano-ogrodnicze odbędą się w leszczyńskiej Hali Trapez. W tym roku będzie to drugi weekend kwietnia czyli 7-8.04.2018r.

Celem Targów jest stworzenie przedsiębiorcom warunków do zaprezentowania swoich produktów i usług, a mieszkańcom przedstawienie firm z Leszna i regionu. Wystawcy reprezentują rozmaite branże takie jak budownictwo, aranżacja wnętrz, wyposażenie wnętrz: meble domowe i ogrodowe, akcesoria meblowe i budowlane, szklane meble, drzwi i inny asortyment, okna drewniane, bramy, drzwi, systemy okienne z PVC, kotły grzewcze, kolektory słoneczne, pompy ciepła, systemy ogrzewania, montaż podłóg, panele podłogowe i deski drewniane, systemy nawadniania ogrodów, projektowanie i aranżacja ogrodów, odnawialne źródła energii, przydomowe oczyszczalnie ścieków, montaż kominków, farby, konstrukcje dachowe, itp. Dodatkową atrakcją jest kiermasz roślin - bylin, krzewów, kwiatów i drzewek owocowych.

Wstęp na targi jest bezpłatny!

Chętnych przedsiębiorców zapraszamy do kontaktu z Regionalną Izbą Przemysłowo-Handlową w Lesznie, tel. 65 529 56 56, e-mail: leszno@riph.pl

Opublikował: Izabela Wojciechowska kontakt: iwojciechowska@leszno.pl ostatnia zmiana: 2018-02-26 14:06:00
0 Koszyk