Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 14 lutego 2018

Witryna warta kampanii medialnej

Zdjęcie, Witryna warta kampanii medialnej

Członkowie Sekcji Leszczyńskich Plastyków mogą być z siebie dumni. Wygrali konkurs na najciekawszą świąteczną witrynę.

Pomysł na konkurs wyszedł od jednej z mieszkanek, która wzięła udział w dyskusji na temat ulicy Leszczyńskich. Hasło podchwycili inni mieszkańcy, którzy od ubiegłego roku spotykają się i rozmawiają o przyszłości tej ulicy. W organizacji konkursu pomogli pracownicy Wydziału Promocji i Rozwoju Urzędu Miasta. W ramach działań rewitalizacyjnych Leszna, właścicielom sklepów i firm znajdujących się przy ulicy Leszczyńskich zaproponowano, by zgłosili świątecznie przystrojone witryny do konkursu.

Zgłoszeń było 25, z tego do drugiego etapu przeszło 6 i na nie głosowali użytkownicy Facebooka. Wygrało zdjęcie witryny, które uzyskało najwięcej polubień.

Laur zwycięstwa przypadł Sekcji Leszczyńskich Plastyków działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury. Ich siedziba mieści się przy ulicy Leszczyńskich 9-11. Nagrodą jest kampania reklamowa w mediach.

Podsumowanie konkursu odbyło się w piątek w Galerii Miejskiego Biura Wystaw Artystycznych.

Nagrody i wyróżnienia wręczał prezydent Łukasz Borowiak. Podziękował za zainicjowanie konkursu, która zrodziła się wśród mieszkańców.

Poza nagrodą główną, wręczono wyróżnienia, które przyznano Salonowi Doboru Bielizny S&R Popielas, InsuQuest Ubezpieczenia Sp. z o.o, Kwiaciarni Jedna na milion, Butikowi Maja Osiecka i sklepowi odzieżowemu Żakiecik.

Autor: jrs

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2018-02-14 09:35:19
0 Koszyk