Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności gospodarka 22 października 2018

Wydarzenie biznesowe dla przedsiębiorców " Doing business:TAIWAN, INDIA, KAZAKHSTAN"

Zdjęcie, Wydarzenie biznesowe dla przedsiębiorców

Jesteś przedsiębiorcą z Wielkopolski? Reprezentujesz sektor MŚP i działasz na rynkach międzynarodowych? A może chcesz dopiero rozpocząć swoją przygodę z biznesem międzynarodowym? Jeśli tak to wydarzenie "DOING BUSINESS: TAIWAN, INDIA, KAZAKHSTAN" jest właśnie dla Ciebie.

„DOING BUSINESS: TAIWAN, INDIA, KAZAKHSTAN” odbędzie się 29 października 2018 roku w godzinach: 8.30 – 13:00 w Sali Konferencyjnej VF przy ulicy Szyperskiej 14 w Poznaniu. To III spotkanie cyklu wydarzeń biznesowych Wielkopolskiego Fundusz Rozwoju. Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców z Wielkopolski reprezentujących sektor MŚP, którzy już działają na rynkach międzynarodowych, ale również do tych którzy chcą rozpocząć działalność gospodarczą na tych rynkach. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli zarówno przedsiębiorcy odnoszący sukcesy na rynkach zagranicznych, jak i przedstawiciele instytucji wspierających sferę biznesu w ich działaniach ekspansyjnych.

Chętnych przedsiębiorców prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 22 października 2018 r. mailowo na adres: tomasz.dworczak@wfr.org.pl lub telefonicznie pod numerem: 61 671 71 90.

Źródło: WFR

Opublikował: Izabela Wojciechowska kontakt: iwojciechowska@leszno.pl ostatnia zmiana: 2018-10-22 15:10:51
0 Koszyk