Graficzny nagłówek podstrony

Utrudnienia w ruchu

26 lutego 2021

Zmiana terminu

Rogatki kolejowe

Nie 2, ale 7 marca br. spółka Torpol zamknie 3 przejazdy kolejowe w Lesznie. Utrudnienia mają potrwać 14 godzin.

24 lutego 2021

14 godzin utrudnień

14 godzin utrudnień

Generalny Wykonawca Robót na linii kolejowej E 59 Spółka Torpol zawiadamia o planowanym zamknięciu przejazdów drogowo-kolejowych w Lesznie: w ciągu ul. 1 Maja, ul. Henrykowskiej i ul. Dożynkowej.

10 lutego 2021

Awaria sieci wodociągowej, zamknięty odcinek drogi.

Pojazdy MPWiK - naprawa awarii na ulicy Korcza

W związku z awarią na sieci wodociągowej, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, po uzgodnieniach z policją oraz Miejskim Zarządem Dróg, zadecydowało o zamknięciu odcinka ulicy 17 Stycznia w Lesznie, od skrzyżowania z ul. Korcza do skrzyżowania na wysokości Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

17 grudnia 2020

ul. Śniadeckich będzie zamknięta

ul. Śniadeckich będzie zamknięta

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg informuje, że w sobotę 19 grudnia zamknięty dla ruchu będzie fragment ul. Śniadeckich od ul. Towarowej do ul. Kazimierza Karasia w Lesznie

14 grudnia 2020

Utrudnienia na odcinku 21 Października

Maszyna budowlana na Al. 21 Października

Dziś, 14 grudnia, rozpoczął się remont północnej jezdni Al. 21 Października na odcinku od przejścia podziemnego do ul. Grunwaldzkiej. Utrudnienia potrwają kilka dni.

30 listopada 2020

Berwińskich częściowo zamknięta

Tablice z nazwami ulic Berwińskich i Karasia

Przez co najmniej tydzień zamknięty będzie odcinek ul. Berwińskich od ul. Karasia do ul. Zacisze. Jest to konieczne z uwagi na rozpoczynjącą się tam naprawę nawierzchni chodnika po stronie zachodniej.

18 listopada 2020

Skrzyżowanie ulic Chrobrego z Niepodległości otwarte dla ruchu

Skrzyżowanie ulic Chrobrego z Niepodległości otwarte dla ruchu

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg informuje o rozpoczęciu III etapu prac brukarskich na ul. Niepodległości w Lesznie. Otwarte dla ruchu zostało skrzyżowanie z ul. Bolesława Chrobrego.

12 listopada 2020

Wiadukt bez utrudnień do wiosny

Wiadukt bez utrudnień do wiosny

We wtorek, 10 listopada, wykonawca przebudowy drogi krajowej nr 12 wstrzymał prace na Wiadukcie im. Stefana Grota Roweckiego. Decyzja podyktowana jest aktualnymi warunkami atmosferycznymi.

09 listopada 2020

Utrudnienia na ul. Przejezdnej

Utrudnienia na ul. Przejezdnej

Miejski Zarząd Dróg informuje, że w dniach 12-13 listopada 2020r. wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Przejezdnej w Lesznie.

0 Koszyk