Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 14 lutego 2018

22 lutego- przedsiębiorczy dzień w Stacji Biznes

Zdjęcie, 22 lutego- przedsiębiorczy dzień w Stacji Biznes

W czwartek, 22 lutego w Stacji Biznes zapraszamy do Stacji biznes na spotkanie networkingowe. UWAGA: warsztaty z sukcesji zostały odwołane!

 

BUSINESS SPEED NETWORKING

Pierwsze spotkanie odbyło się w dwóch turach 21 listopada. Wzięło w nich udział blisko 40 przedsiębiorców. 11 stycznia po kolejnym spotkaniu do społeczności dołączyło kolejne 18 osób. Po spotkaniu rozwijają relacje m.in. w zamkniętej grupie na facebooku, do której otrzymasz zaproszenie po wzięciu udziału w kolejnym spotkaniu.
Często 70% klientów w małych firmach pochodzi z polecenia. Warto dbać o relacje z klientami, ale też z osobami, którzy mogą polecać nasze usługi, licząc na wzajemność. Warto poznawać nowych przedsiębiorców, nawiązywac relacje, budować zaufanie.
Zapraszamy na nowy cykl bezpłatnych spotkań networkingowych w Lesznie. Business Speed Networking pozwala na krótkie rozmowy, wymianę kontaktów w krótkim czasie ze wszystkimi uczestnikami. W spotkaniu bierze udział 20 osób, każda reprezentuje firmę z różnych branż. Nie spotkasz tutaj konkurencji, jedynie osoby otwarte na współpracę. 

ZAPISZ się już dziś, ZADZWOŃ 726 031303 lub wyślij MAIL na adres rewitalizacja@leszno.pl, podając: imię, nazwisko, branżę, nazwę firmy, kontakt do siebie.


Dlaczego warto wziąć w nim udział:
- Poznasz przedsiębiorców, którzy mogą polecać Cię dalej,
- Wymienisz się kontaktami, które później możesz rozwijać w korzystne relacje bzinesowe,
- Dowiesz się jak możesz pomóc innym i jak inni mogą pomóc Tobie w osiągnięciu celów biznesowych,
- Opowiesz o sobie i swojej firmie
- Otrzymasz zaproszenie do zamkniętej grupy na facebooku, w której możesz zamieścić swoje oferty i skorzystać z ofert innych.
A to wszystko... w ciągu jednej godziny.

Nie zwlekaj, zgłoś się do udziału w pierwszym spotkaniu już dziś. W spotkaniu weźmie udział jedynie 20 osób. Pamiętaj, kto pierwszy ten lepszy - organizatorzy dbają o to, żeby w spotkaniu brał udział jedynie jeden przedstawiciel danej branży.


O tym jak osiągnąć rzeczywiste korzyści z udziału w spotkaniu i jak się do niego przygotować przeczytaj w naszym artykule:
http://bit.ly/2zhoTko

Opublikował: Katarzyna Plewka kontakt: kplewka@leszno.pl ostatnia zmiana: 2018-02-22 08:23:09
0 Koszyk