Graficzny nagłówek podstrony

Patronat, partnerzy

Media kręcą kilometry

Partnerzy medialni to szalenie istotny element rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. To dzięki Wam możemy przekonywać kolejnych miłośników turystyki rowerowej do zdobywania kilometrów dla swoich Miast. Wspólnie tworzymy niesamowity klimat codziennych rowerowych zmagań.

Nasza współpraca pozwali przekonać kolejnych użytkowników samochodów, że warto zostawić je w garażu i przesiąść się na rower. Taka właśnie jest Rowerowa Stolica Polski – nie tylko dajemy świetną zabawę, ale przede wszystkim przyczyniamy się do budowy czystszego powietrza w naszym Mieście.

Wszelkie informacje związane z włączeniem się do akcji uzyskacie pisząc na adres pmoryson@leszno.pl lub dzwoniąc pod nr telefonu 65 529-81-34


Ogólnopolski Partner Medialny

Ogólnopolskim Partnerem Medialnym rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski jest Onet. Znajdziecie tam wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszej rywalizacji. Czekamy na naszych przyjaciół ze świata mediów, działających na lokalnym rynku. Razem wspierajmy walczących o ten niesamowity rowerowy laur.


 

Lokalni Partnerzy Medialni

Tygodnik "Gazeta ABC"

 

 


Portal Leszno24.pl

 

 


Tygodnik "Panorama Leszczyńska"

 

 


Portal "Leszno.Naszemiasto.pl"

 

 


Portal Rowerowe-Leszno.pl

 

 


Portal Leszczynskisport.plSpołeczność "Kolarskie Leszno"

 


Miesięcznik "Leszczyniak"

 

Telewizja Leszno

 

 

Radio Eska Leszno

Opublikował: Patryk Moryson kontakt: pmoryson@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-08-28 12:19:39
0 Koszyk