Graficzny nagłówek podstrony

Organizacja ruchu

15 października 2018

Wilkowicka już przejezdna

Wilkowicka już przejezdna

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że otwarty dla ruchu został odcinek ulicy Wilkowickiej od skrzyżowania z ul. Spółdzielczą do granicy miasta z Wilkowicami. Do końca listopada zakończą się na prace na pozostałym odcinku tj. do Węzła Święciechowa drogi S5.

27 sierpnia 2018

Zaborowo z "Tempo 30" (etap II od 27.08)

Zaborowo z

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że z dniem 27 sierpnia zostanie wprowadzona strefa uspokojonego ruchu „Tempo 30” na obszarze Zaborowa (cz. wschodnia).

16 sierpnia 2018

Zaborowo z "Tempo 30" (etap I od 16.08)

Zaborowo z

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że z dniem 16 sierpnia zostanie wprowadzona strefa uspokojonego ruchu „Tempo 30” na obszarze Zaborowa (cz. zachodnia).

25 czerwca 2018

Zmiana pierwszeństwa na Osieckiej

Zmiana pierwszeństwa na Osieckiej

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że od dnia 2 lipca 2018 roku zmieniona zostanie stała organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Osieckiej (DW 432) z ul. ks. Jerzego Popiełuszki w Lesznie.

23 czerwca 2018

Kolejne ulice z „Tempo 30”

Kolejne ulice z „Tempo 30”

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, ze od dnia 23 czerwca 2018 roku zostanie zmieniona stała organizacja ruchu na Zatorzu – w obrębie ulic Święciechowskiej, Szczepanowskiego i Św. Franciszka z Asyżu.

15 stycznia 2018

Bezpieczniej na ul. 17 Stycznia

Bezpieczniej na ul. 17 Stycznia

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje o zakończeniu budowy wyniesionego przejścia dla pieszych na ul. 17 Stycznia w Lesznie, na wysokości marketu spożywczego.

16 października 2017

Rowerem ze Śródmieścia na Zatorze

Rowerem ze Śródmieścia na Zatorze

Urząd Miasta Leszna Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje o zakończeniu wyznaczenia dwukierunkowego ciągu rowerowego na ul. Słowiańskiej od Al. Z. Krasińskiego w kierunku torów kolejowych.

22 września 2017

Zmiany na ul. Obrońców Lwowa

Zmiany na ul. Obrońców Lwowa

Na skrzyżowaniu ulic Obrońców Lwowa z C.K.Norwida wprowadzono segregację ruchu. Wyznaczenie pasów ruchu ma na celu poprawę bezpieczeństwa i usprawnienie ruchu drogowego.

15 września 2017

Dwukierunkowa ulica Niepodległości

Dwukierunkowa ulica Niepodległości

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że dnia 25 września 2017 roku (poniedziałek) wprowadzona zostanie zmiana stałej organizacji ruchu na ul. Niepodległości od ronda „Solidarności” do ronda im. Danuty Siedzikówny ps. Inka.

0 Koszyk