Graficzny nagłówek podstrony

Kalendarz

28 stycznia 2019

Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet

Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet

Rak piersi co roku odbiera życie kilkunastu tysiącom polskich Kobiet – Mamom, Siostrom, Przyjaciółkom. Często Kobiety zbyt późno dowiadują się, że są chore – rak nie boli, w początkowym stadium nie wpływa źle na samopoczucie, dlatego Panie rzadko zadają sobie pytanie, czy ta choroba może ich dotyczyć. Tymczasem, tylko regularne kontrolowanie stanu zdrowia pozwala ocenić, czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe. Niestety zadowalający wynik poprzedniej mammografii nie zawsze gwarantuje, że obecnie nie zagraża nam nowotwór piersi. Bezpłatna mammografia w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ pozwala to skutecznie sprawdzić.

26 stycznia 2019

Gala Disco vol.5

Gala Disco vol.5

Lubisz dobrą zabawę? Szukasz nieziemskiej atmosfery? Chcesz poczuć niesamowite emocje i naładować pozytywną energią? Jeśli Twoje odpowiedzi brzmią TAK, nie masz innego wyboru: Musisz być razem z nami na 5 jubileuszowej Gali Disco!

26 stycznia 2019

Gala Disco 5

Gala Disco 5

Lubisz dobrą zabawę? Szukasz nieziemskiej atmosfery? Chcesz poczuć niesamowite emocje i naładować pozytywną energią? Jeśli Twoje odpowiedzi brzmią TAK, nie masz innego wyboru: Musisz być razem z nami na 5 jubileuszowej Gali Disco! Jak co roku Hala RCS zamieni się w magiczne miejsce przepełnione największymi hitami disco-niezapomniana zabawa i satysfakcja gwarantowana.

10 stycznia 2019

Golec uOrkiestra - Koncert Świąteczno-Noworoczny

Golec uOrkiestra - Koncert Świąteczno-Noworoczny

Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zapraszają na wyjątkowy koncert świąteczno-noworoczny najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek! Golec uOrkiestra bawi pokolenia Polaków już od ponad dwudziestu lat. Oprócz wspaniałych pop-folkowych utworów, przez lata towarzyszyły nam kolędy w cudownym, góralskim klimacie nadającym świętom Bożego Narodzenia jeszcze bardziej magicznej atmosfery. Mnogość dźwięków wykorzystywanych przez zespół jest tak duża, że żadne nagranie nie jest w stanie przenieść energii panującej podczas świątecznych koncertów, dlatego też Bracia Golec postanowili wyruszyć w trasę po Polsce. Nie mogło ich zabraknąć w naszym mieście – Lesznie.

09 stycznia 2019

Msza Św. z okazji Jubileuszu 40-lecia PSM I i II stopnia w Lesznie

Msza Św. z okazji Jubileuszu 40-lecia PSM I i II stopnia w Lesznie

Oprawa muzyczna Mszy Świętej oraz koncert kolęd w wykonaniu Chóru i Orkiestry PSM I i II stopnia w Lesznie.

31 grudnia 2018

Sylwestrowa Noc Filmowa w Cinema3D

Sylwestrowa Noc Filmowa w Cinema3D

Jeśli „Sylwester” to w iście filmowym stylu. Przygotuj się na szaloną zabawę w towarzystwie prawdziwych hitów i ciesz się magią kina przez całą noc. Zagramy trzy komedie romantyczne: „Planeta Singli”, „Planeta Singli 2” oraz premierowo „Pech to nie grzech”. Jak co roku i tym razem, przywitamy Nowy Rok w kinie wspólnym toastem.

28 grudnia 2018

Gramy dla Jagienki - Koncert Charytatywny

Gramy dla Jagienki - Koncert Charytatywny

Jak co roku na krótko przed Sylwestrem spotykamy się w leszczyńskim Motor Klubie by pomóc. Tym razem wszyscy gramy dla JAGIENKI: Jagienka ma 10 lat i choruje na nowotwór nerwów obwodowych. Najprawdopodobniej jest jedynym w Polsce dzieckiem z taką chorobą. Aby jej pomóc potrzebujemy na dziś 300.000 tyś zł.

22 grudnia 2018

Widowisko Straszny Dwór

Widowisko Straszny Dwór

Straszny Dwór to najsłynniejsza polska opera, która w idylli szlacheckiego, dworskiego życia rozprawia zarówno o codzienności jak i również porusza problemy zaborów, walki o Ojczyznę oraz honoru. Jest to najdojrzalsze dzieło „ojca opery narodowej”.

0 Koszyk