Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności NGO 06 listopada 2018

Jubilacie - zgłoś się!

Zdjęcie, Jubilacie - zgłoś się!

Jeśli Wasz klub sportowy, stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna obchodzi w roku 2018 jubileusz działalności - pierwsze, piąte, dziesiąte , piętnaste lub kolejne okrągłe urodziny - to poinformujcie nas!

Chcemy zaprosić Was na spotkanie połączone z koncertem, które odbędzie się 3 grudnia 2018 roku o godzinie 18.00 w sali Miejskiego Ośrodka Kultury. Gwiazdą wieczoru będzie Łukasz Zagrobelny! Podczas spotkania Prezydent Łukasz Borowiak wręczy jubilatom listy gratulacyjne.                                                                                                                                                

Trzeci sektor w Lesznie działa bardzo aktywnie, jest coraz więcej organizacji pozarządowych działających na rzecz mieszkańców. Doceniamy to zaangażowanie i chcemy Was uhonorować. Nie jest ważne czy urodziny mieliście w styczniu czy w czerwcu, zaprosić chcemy wszystkich jubilatów  z całego roku 2018!                                                       

Listy z gratulacjami planujemy wręczyć także mieszkańcom, którzy zaangażowali się w projekty Budżetu Obywatelskiego oraz tym, którzy zrealizowali wnioski z Inicjatywy Lokalnej. Jeśli pisaliście wnioski lub realizowaliście  projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego lub Inicjatywy Lokalnej - zgłoście się do nas!

Informacje o jubileuszach możecie  przekazywać do Biura Pełnomocnika Prezydenta ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi telefonicznie pod numerem 65 529 54 03 lub mailowo na adres ngo@leszno.pl


Na zgłoszenia czekamy do 14 listopada 2018r. 

Opublikował: Aleksandra Michalska kontakt: amichalska@leszno.pl ostatnia zmiana: 2018-11-06 07:51:02
0 Koszyk