Graficzny nagłówek podstrony Graficzny nagłówek podstrony Graficzny nagłówek podstrony Graficzny nagłówek podstrony

Dla Biznesu

Leszno to miasto o strategicznym położeniu i optymalnej wielkości. To centrum regionu o dużym znaczeniu ekonomicznym, edukacyjnym i kulturalnym. Dobrze przygotowana oferta inwestycyjna i odpowiedni klimat do prowadzenia biznesu to jego niepodważalne atuty. To miejsce wyjątkowe, przyjazne i komfortowe.

Szczegółowych informacji nt. możliwości inwestycyjnych w Lesznie udziela:

Izabela Wojciechowska
TEL. +48 65 529 54 02+ 48 65 529
e-mail: iwojciechowska@leszno.pl; zainwestuj@leszno.pl

Wydział Promocji i Rozwoju
Urząd Miasta Leszna
Al. Jana Pawła II 21a
64-100 Leszno

27 marca 2020

Kontakt dla przedsiębiorców

Kontakt dla przedsiębiorców

Urząd Miasta Leszna wyznaczył kontaktowy adres dla przedsiębiorców, którzy chcą przedstawić swoje propozycje i oczekiwania co do formuły wsparcia oferowanego przez miasto.

20 marca 2020

Na zdrowszy biznes

stos monet

W związku z napływającymi pytaniami dotyczącymi pomocy samorządu Miasta Leszna dla przedsiębiorców będących w trudnej sytuacji po wprowadzeniu stanu epidemicznego, informujemy, że obecnie władze Miasta Leszna analizują tę trudną i ciągle zmieniającą się sytuację, aby spróbować oszacować kondycję i finanse miasta, co z kolei warunkuje udzielenie pomocy przedsiębiorcom, jej zakres i formy.

07 lutego 2020

Konferencja Kadry w biznesie

Konferencja Kadry w biznesie

W imieniu Prezydenta Miasta Leszna, Leszczyńskiego Centrum Biznesu, Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie zapraszamy na konferencję KADRY W BIZNESIE- dostosowanie kierunków kształcenia do potrzeb lokalnej gospodarki

13 grudnia 2019

Przedsiębiorco, sprawdź czy musisz dokonać wpisu do bazy BDO

Przedsiębiorco, sprawdź czy musisz dokonać wpisu do bazy BDO

BDO to baza danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami wprowadzona przez Ministerstwo Środowiska w celu kontrolowania gospodarki odpadami i przeciwdziałaniu nieprawidłowościom,

21 listopada 2019

Szukasz pomysłu na zwiększenie przewagi rynkowej? Projekt Innovation Coach szansą na rozwój Twojej firmy!

Szukasz pomysłu na zwiększenie przewagi rynkowej? Projekt Innovation Coach szansą na rozwój Twojej firmy!

Drogi Przedsiębiorco, jeśli szukasz szans na rozwój firmy, budowania innowacji i finansowania wdrożeń, weź udział w bezpłatnym spotkaniu nt. projektu Innovation Coach, które odbędzie się 25 listopada 2019 (poniedziałek) w Poznańskim Park Naukowo-Technologicznym w Poznaniu.

19 listopada 2019

Polskie Mosty Technologiczne

Polskie Mosty Technologiczne

Czy są tu przedsiębiorcy chętni do podbicia rynków Kanady, Japonii, Norwegii? Przypominamy, że do 2 grudnia możecie złożyć wniosek o wsparcie Waszej ekspansji zagranicznej.

23 października 2019

Konkurs Pomysł na Biznes - XI edycja

Konkurs Pomysł na Biznes - XI edycja

Jesteś przedsiębiorczy? Masz ciekawą inicjatywę? Zgłoś się do konkursu „Pomysł na Biznes”!

18 października 2019

Nowa firma w Strefie I.D.E.A.

Nowa firma w Strefie I.D.E.A.

17 października odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Centrum Serwisowego KSB Zachód. Koncern jest wiodącym producentem pomp, armatury i systemów sterowania.

16 października 2019

Przemysł 4.0 - praktyczne warsztaty

Przemysł 4.0 - praktyczne warsztaty

"Przemysł 4.0 – praktyczne warsztaty dla firm” dedykowane są menedżerom, właścicielom i kadrze zarządzającej firm produkcyjnych z sektora MŚP. Warsztaty pokażą przedsiębiorcom MŚP jak wykorzystywać najnowsze technologie w produkcji i biznesie. Udział w dwudniowym warsztacie jest bezpłatny!

0 Koszyk