Graficzny nagłówek podstrony

Dlaczego w Lesznie

LESZNO to I.D.E.A.LNE miejsce dla biznesu...

...to miasto o strategicznym położeniu i optymalnej wielkości. To centrum regionu o dużym znaczeniu ekonomicznym, edukacyjnymi kulturalnym. Dobrze przygotowana oferta inwestycyjna i odpowiedni klimat do prowadzenia biznesu to jego niepodważalne atuty. To miejsce wyjątkowe, przyjazne i komfortowe.

"Inwestycje. Gospodarka. Praca. To elementy decydujące o powodzeniu realizaji wszelkich strategii, projektów związanych z rozowjem naszego miasta. Mając świadomość, jak bardzo są ważne, dokladamy wszelkich starań, aby aktywnośc biznesowa w naszym mieście kojarzyła się z sukcesem. Zależy nam, by inwestorzy byli pewni, że dokonali dobrego wyboru stawiajac na Leszno. Oferujemy dogodnie usytuowane tereny, dobrze rozwiniętą infrastrukture techniczną. Rada Miejska przyjęła uchwałę w sprawie zwolnień podatkowych. Realizujemy projekty, które przygotowują profesjonalną kadrę.

Potencjał Leszna i jego mieszkańców przekonał już wielu ludzi biznesu. Nie zawiedli się na współpracy z samorządem, odnieśli sukces, realizują zakładany cel i misje swoich firm. Zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie.

Zapraszamy Państwa do współpracy, byśmy razem mogli cieszyć się z gospodarczego rozwoju Waszych firm i naszego miasta" - Łukasz Borowiak, Prezydent Miasta Leszna.

 

 

Opublikował: Izabela Wojciechowska kontakt: iwojciechowska@leszno.pl ostatnia zmiana: 2017-10-30 09:48:07
0 Koszyk