Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 28 października 2019

Ciuch za Ciuch ze stylistką!

Zdjęcie, Ciuch za Ciuch ze stylistką!

Masz w szafie ubrania, które wiszą tam kolejny sezon i mimo, że są ładne, już wiesz, że nigdy ich nie założysz? Chcesz odświeżyć swoją szafę nie tracąc przy tym pieniędzy? Zapraszamy na kolejną edycję Ciuch za Ciuch - tym razem ze stylistką!

 

Dotychczas zorganizowaliśmy 3 edycje wydarzenia. Tym razem przygotowaliśmy coś czego dotychczas nie było. Do współpracy zaprosiliśmy panią Renatę Brukiewicz, która będzie podpowiadać uczestniczkom, jak dobierać ciuchy w najbardziej korzystnych dla siebie kolorach i jak najlepiej dopasować je do poszczególnych kobiecych sylwetek. Pani Renata współpracuje z fundacją Dress for Success. Szkoli, wspiera i inspiruje swoich klientów w obszarach savoir vivre, wizerunku, kultury w biznesie, budowania marki oraz rozwoju osobistym.

Bo czy może być coś lepszego niż spotkanie towarzyskie, na którym wymieniamy swoje niechciane ubrania na inne i zrobimy to pod okiem profesjonalistki?!

W atmosferze spotkania towarzyskiego, przy kawie, spędzimy miłe sobotnie popołudnie. Zapraszamy do Stacji Biznes, ul. pl. Metziga 1 w Lesznie. Startujemy o godzinie 17 !

Zapoznaj się z regulaminem i zgłoś się ! ( mailowo na rewitalizacja@leszno.pl, telefonicznie: 529 46 35 lub przez facebooka Rewitalizacji Leszna )

* Liczba miejsc ograniczona

Opublikował: Katarzyna Plewka kontakt: kplewka@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-10-28 08:46:34
0 Koszyk