Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 09 listopada 2019

Ciuch za Ciuch

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Stacja Biznes
Data rozpoczęcia: 2019-11-09 17:00
Data zakończenia: 2019-11-09 20:00
Organizator: Miasto Leszno

Zdjęcie, Ciuch za Ciuch

Masz w szafie ubrania, które wiszą tam kolejny sezon i mimo, że są ładne, już wiesz, że nigdy ich nie założysz? Chcesz odświeżyć swoją szafę nie tracąc przy tym pieniędzy? Zapraszamy na kolejną edycję Ciuch za Ciuch - tym razem ze stylistką!

Dotychczas zorganizowaliśmy 3 edycje wydarzenia. Tym razem przygotowaliśmy coś czego dotychczas nie było. Do współpracy zaprosiliśmy panią Renatę Brukiewicz, która będzie podpowiadać uczestniczkom, jak dobierać ciuchy w najbardziej korzystnych dla siebie kolorach i jak najlepiej dopasować je do poszczególnych kobiecych sylwetek. Pani Renata współpracuje z fundacją Dress for Success. Szkoli, wspiera i inspiruje swoich klientów w obszarach savoir vivre, wizerunku, kultury w biznesie, budowania marki oraz rozwoju osobistym. Bo czy może być coś lepszego niż spotkanie towarzyskie, na którym wymieniamy swoje niechciane ubrania na inne i zrobimy to pod okiem profesjonalistki?! W atmosferze spotkania towarzyskiego, przy kawie, spędzimy miłe sobotnie popołudnie. Zapraszamy do Stacji Biznes, ul. pl. Metziga 1 w Lesznie. Startujemy o godzinie 17 !
Zapoznaj się z regulaminem i zgłoś się ! ( mailowo na rewitalizacja@leszno.pl, telefonicznie: 529 46 35 lub przez facebooka Rewitalizacji Leszna ) * Liczba miejsc ograniczona
0 Koszyk