Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności gospodarka 15 maja 2019

China Homelife i China Machintex

Zdjęcie, China Homelife i China Machintex

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym wyjeździe na największe targi artykułów chińskich w Europie Centralnej i Wschodniej pn. „China Homelife i China Machintex”!

Targi te stwarzają warunki do nawiązania współpracy gospodarczej pomiędzy Polską, Chinami i krajami Europy Centralnej i Wschodniej. Wydarzenie to odbywa się w dniach 29-31.05.2019 r., w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy (wyjazd odbędzie się w jednym ze wskazanych dni).  

Targi China Homelife i China Machintex to 1700 starannie wyselekcjonowanych wystawców, 65000 produktów na powierzchni ponad 35000 m². Dyskusje, prezentacje, warsztaty i panele są skoncentrowane na europejsko-chińskich relacjach gospodarczych, aspektach finansowych, prawnych i organizacyjnych prowadzenia biznesu z partnerami chińskimi, a także na praktyce współpracy społeczno-kulturowej z Państwem Środka. China Homelife obejmuje branże: elektronika, materiały budowlane, meble, odzież i tekstylia, oświetlenie, wyposażenie domu i upominki.

Łącznie z China Homelife Show odbywają się targi China Machinex nastawione na przemysł maszynowy. Wystawcy oferują podczas nich swoje najlepsze produkty z branż: elektryczność i nowa energia, maszyny, sprzęt i narzędzia.

Uczestnicy targów mają do dyspozycji specjalną strefę match makingu – a w niej zapewnioną pomoc tłumaczy, tak by komunikacja z chińskimi dostawcami była jak najprostsza. Spotkanie z idealnie dobranym wystawcą można zaaranżować już przed targami.

Jako organizatorzy wyjazdu zapewniamy pokrycie kosztów przejazdu autokarem bądź busem (w zależności od ilości zainteresowanych osób), udział w targach, poczęstunek w trakcie targów oraz ciepły posiłek w kwocie do 30 zł w drodze powrotnej.

Osobą koordynującą sprawę jest pan Michał Werwiński z Referatu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Leszna, tel. 726 031 303, e-mail: mwerwinski@leszno.pl

Zgłoszenia Państwa udziału w ww. wydarzeniu przyjmujemy do dnia 20.05.2019r., do godz. 12.00. Zapraszamy!

Opublikował: Izabela Wojciechowska kontakt: iwojciechowska@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-05-15 14:39:01
0 Koszyk