Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 22 kwietnia 2017

Koncert zespołu AKT

Miejsce: Galeria Lochy MBP
Data rozpoczęcia: 2017-04-22 18:00
Data zakończenia: 2017-04-22 20:00

Zdjęcie, Koncert zespołu AKT

Akt – zespół , którego przewodnim kierunkiem muzycznym jest liryka elektroniczna: połączenie brzmień elektronicznych, klasycznych z dopełniającym je śpiewem ze słowami o zabarwieniu poetyckim.

 Fascynujemy się głęboko niepoznaną roślinnością, która rozkwita na co dzień w duszy człowieka, oraz wszechświatem, będącym lustrem otwartym na naszą rzeczywistość. Za pomocą muzyki pomagamy ludziom odkryć to, czego dotychczas nie widzieli, zagubione atomy wielobarwnej podświadomości.

Tomasz Kowalczyk - kompozytor, pianista, poeta. Współpracuje z artystami różnych dziedzin, komponował dla artystów z Waszyngtonu, Tokio, Monachium. Autor czterech książek: Kontrasty, Stworzenie świata, Maszynopis z Kawonu, Sekret twoich oczu.

Katarzyna Andruszko - wokalistka, kompozytorka i tekściarka z bogatym doświadczeniem scenicznym, pracy w studio (nagranie 3 autorskie płyty), a także teatralnym np. teatr studio Buffo. Aktywna zawodowo – liczne koncerty w kraju i zagranicą (Rosja, Niemcy). Dyplomowany muzyk państwowego, renomowanego wydziału piosenki rozrywkowej (dyplom z oceną celującą). Obecnie studentka Akademii Muzycznej w Łodzi wydziału wokalno – aktorskiego, na kierunku musical i choreografia o specjalizacji wokalistyka estradowa.

0 Koszyk