Graficzny nagłówek podstrony

Kalendarz

03 grudnia 2017

Gala Wiedeńska

Gala Wiedeńska

Zapraszamy na Koncert Wiedeński. Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

11 listopada 2017

V Rydzyński Bieg Niepodległości

V Rydzyński Bieg Niepodległości

Zapraszamy na V Rydzyński Bieg Niepodległości.

29 października 2017

Niedziela w Muzeum. Oprowadzanie po wystawie czasowej „Lalki świata”.

Niedziela w Muzeum. Oprowadzanie po wystawie czasowej „Lalki świata”.

Muzeum Okręgowe w Lesznie zaprasza 29 października 2017 r. na godz. 16.00 do budynku głównego Muzeum, przy pl. Metziga 17, na oprowadzanie po wystawie czasowej „Lalki świata”. Oprowadzanie odbędzie się w ramach cyklu „Niedziela w Muzeum”.

24 października 2017

"Techniki kreatywnego myślenia" - bezpłatne szkolenie

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które pragną otworzyć się na nowe rzeczy, gotowe są dokonać zmian w swoim sposobie myślenia, pragną szukać nowych rozwiązań, chcą przećwiczyć techniki wspierające tworzenie nieszablonowych rozwiązań. Warsztaty pomagają w pozbyciu się stereotypów, zarówno w ocenie aktualnej sytuacji, własnych możliwości, jak i w nastawieniu do otaczającego świata.

22 października 2017

Integracje Rodzinne. Lalki szmaciane.

Integracje Rodzinne. Lalki szmaciane.

Muzeum Okręgowe w Lesznie zaprasza 22 października 2017 r. na godz. 16.00 do budynku głównego Muzeum, przy pl. Metziga 17, na cykliczną imprezę: „Integracje rodzinne”. Tym razem integracje dotyczyć będą wykonywania szmacianych lalek. Tłem integracji będzie wystawa czasowa „Lalki świata”.

14 października 2017

NARODOWY BALET KRÓLEWSKI ZE LWOWA "JEZIORO ŁABĘDZIE"

NARODOWY BALET KRÓLEWSKI ZE LWOWA

To będzie jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych roku w Lesznie! HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA TRAPEZ ul. Zygmunta Starego 1 Leszno NARODOWY BALET KRÓLEWSKI ZE LWOWA "JEZIORO ŁABĘDZIE" 14.10.2017 godz. 18:00 cena biletu Płyta 85zł/ trybuna 65zł

14 października 2017

Depeche Mode-Party

Depeche Mode-Party

Serdecznie zapraszamy na Depeche Mode-Party. Impreza odbędzie się w idealnie pasującym klimatycznie do naszej ukochanej muzyki klubie Zakład.

13 października 2017

Jazz w Maskaradzie - kwartet Morte Plays

Jazz w Maskaradzie - kwartet Morte Plays

Co prawda tegoroczne Warsztaty Jazzowe już za nami, ale w połowie października jazz powróci do Maskarady koncertem Morte Plays!! Morte Plays to jazzowy kwartet Marcina Łukasiewicza, który wykonuje autorskie kompozycje lidera. Zespół ma w swoim dorobku album o nazwie Anomalia, wydany we wrześniu 2016 roku. Na jesień 2017 planowana jest kolejna płyta o nazwie Postapo.

12 października 2017

Techniki budowania poczucia własnej wartości – bezpłatne szkolenie

Techniki budowania poczucia własnej wartości  – bezpłatne szkolenie

Szkolenie adresowane jest dla osób pełnoletnich, które w trakcie szkolenia dokonają diagnozy osobistego poczucia własnej wartości. Wskazane zostaną źródła kształtowania się poczucia własnej wartości oraz metody pracy nad sobą służące wzmacnianiu samooceny.

0 Koszyk