Graficzny nagłówek podstrony

III edycja - 24 czerwca 2016

W ubiegły piątek, 24 czerwca odbyły się kolejne Rynki Śniadaniowe. Tym razem zorganizowano je z myślą o uczniach kończących rok szkolny. Motywem przewodnim imprezy było Euro 2016. Przygotowano także konkursy na Najlepszą średnią klasową i Najlepszą średnią indywidualną.   

Konkurs na Najlepszą średnią klasową zwyciężyły:W kategorii szkół podstawowych - klasa VF ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Lesznie (średnia ocen 5,02).W kategorii gimnazjów - klasa III A z Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Lesznie (średnia 5,0).W kategorii szkół ponadgimnazjalnych - klasa IG z II Liceum Ogólnokształcącego (średnia 4,90). 
Konkurs na Najlepszą średnią indywidualną:W kategorii szkół podstawowych: cztery osoby uzyskały średnią 6,0 (Lidia Lan Dang Dinh, Malwina Olszewska, Barbara Urbaniak, Wiktoria Rabiega). Po rywalizacji sportowej ostatecznie zwyciężyła Wiktoria Rabiega z klasy VI A ze Szkoły Podstawowej nr  4W kategorii gimnazjum najlepszą średnią uzyskała Julia Andrzejewska z Gimnazjum nr 4 w Lesznie (średnia 5,85). Drugą pod względem wysokości średnią uzyskała Wiktoria Pogorzelska z Gimnazjum nr 5 w Lesznie, trzecią z kolei Maria Anna Markowiak z Gimnazjum nr 1 w LesznieW kategorii szkół ponadgimnazjalnych, klasyfikacja była następująca:1 miejsce – Anna Dobiecka z Zespołu Szkół Rolniczo Budowlanych w Lesznie (średnia 5.71)2 miejsce – Nicol Maria Zielińska z I Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie (średnia 5,47)3 miejsce – Anna Maria Kierych z III Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie (średnia 5,43)W Turniej piłkarzyków, w którym wzięło udział 12 drużyn, zwyciężyli Kacper Kubiak i Dawid Apolinarski.Kolejna impreza z cyklu Rynków Śniadaniowych już w sobotę, 9 lipca. Tym razem zapraszamy na Nowy Rynek. Szczegóły już wkrótce. Konkurs na Najlepszą średnią klasową zwyciężyły: W kategorii szkół podstawowych - klasa VF ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Lesznie (średnia ocen 5,02) W kategorii gimnazjów - klasa III A z Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Lesznie (średnia 5,0) W kategorii szkół ponadgimnazjalnych - klasa IG z II Liceum Ogólnokształcącego (średnia 4,90).  Wyniki Konkursu na Najlepszą średnią indywidualną: W kategorii szkół podstawowych: cztery osoby uzyskały średnią 6,0 (Lidia Lan Dang Dinh, Malwina Olszewska, Barbara Urbaniak, Wiktoria Rabiega). Po rywalizacji sportowej ostatecznie zwyciężyła Wiktoria Rabiega z klasy VI A ze Szkoły Podstawowej nr  4 W kategorii gimnazjum najlepszą średnią uzyskała Julia Andrzejewska z Gimnazjum nr 4 w Lesznie (średnia 5,85). Drugą pod względem wysokości średnią uzyskała Wiktoria Pogorzelska z Gimnazjum nr 5 w Lesznie, trzecią z kolei Maria Anna Markowiak z Gimnazjum nr 1 w Lesznie W kategorii szkół ponadgimnazjalnych, klasyfikacja była następująca: 1 miejsce – Anna Dobiecka z Zespołu Szkół Rolniczo Budowlanych w Lesznie (średnia 5.71)2 miejsce – Nicol Maria Zielińska z I Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie (średnia 5,47)3 miejsce – Anna Maria Kierych z III Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie (średnia 5,43) W turnieju piłkarzyków, w którym wzięło udział 12 drużyn, zwyciężyli Kacper Kubiak i Dawid Apolinarski. 
Kolejna impreza z cyklu Rynków Śniadaniowych już w sobotę, 9 lipca. Tym razem zapraszamy na Nowy Rynek. Szczegóły już wkrótce.

W ubiegły piątek, 24 czerwca odbyły się kolejne Rynki Śniadaniowe. Tym razem zorganizowano je z myślą o uczniach kończących rok szkolny. Motywem przewodnim imprezy było Euro 2016. Przygotowano także konkursy na Najlepszą średnią klasową i Najlepszą średnią indywidualną.   

Konkurs na Najlepszą średnią klasową zwyciężyły:

  • W kategorii szkół podstawowych - klasa VF ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Lesznie (średnia ocen 5,02).
  • W kategorii gimnazjów - klasa III A z Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Lesznie (średnia 5,0).
  • W kategorii szkół ponadgimnazjalnych - klasa IG z II Liceum Ogólnokształcącego (średnia 4,90). 

Konkurs na Najlepszą średnią indywidualną:

  • W kategorii szkół podstawowych: cztery osoby uzyskały średnią 6,0 (Lidia Lan Dang Dinh, Malwina Olszewska, Barbara Urbaniak, Wiktoria Rabiega). Po rywalizacji sportowej ostatecznie zwyciężyła Wiktoria Rabiega z klasy VI A ze Szkoły Podstawowej nr  4
  • W kategorii gimnazjum najlepszą średnią uzyskała Julia Andrzejewska z Gimnazjum nr 4 w Lesznie (średnia 5,85). Drugą pod względem wysokości średnią uzyskała Wiktoria Pogorzelska z Gimnazjum nr 5 w Lesznie, trzecią z kolei Maria Anna Markowiak z Gimnazjum nr 1 w Lesznie
  • W kategorii szkół ponadgimnazjalnych, klasyfikacja była następująca: 1 miejsce – Anna Dobiecka z Zespołu Szkół Rolniczo Budowlanych w Lesznie (średnia 5.71) 2 miejsce – Nicol Maria Zielińska z I Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie (średnia 5,47) 3 miejsce – Anna Maria Kierych z III Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie (średnia 5,43)

W turnieju piłkarzyków, w którym wzięło udział 12 drużyn, zwyciężyli Kacper Kubiak i Dawid Apolinarski.

Kolejna impreza z cyklu Rynków Śniadaniowych już w sobotę, 9 lipca. Tym razem zapraszamy na Nowy Rynek. Szczegóły już wkrótce.

Opublikował: Martyna Włudarczyk kontakt: mwludarczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2017-05-04 09:40:26
0 Koszyk