Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności NGO 11 września 2017

Bogaty i różnorodny program Dni Otwartych

Zdjęcie, Bogaty i różnorodny program Dni Otwartych

W dniach od 18 do 22 września w ramach III edycji akcji Aktywne Obywatelskie Leszno odbędą się Dni Otwarte, które służyć mają prezentacji codziennej działalności organizacji pozarządowych: fundacji, stowarzyszeń, klubów sportowych, spółdzielni socjalnych, a także instytucji kultury, klubów działających przy spółdzielniach mieszkaniowych.

Organizacje/instytucje specjalnie dla mieszkańców Leszna przygotowały ponad 170 różnych aktywności. Wśród  atrakcji m.in.: warsztaty, konsultacje zdrowotne, porady dietetyczne, pokazy sztuk walki, treningi sportowe, spotkania, projekcie filmowe, konkursy i wiele innych. Będzie też można zobaczyć kulisy teatru i wejść ze zniżką do parku linowego.

W ramach dni otwartych pracownicy i wolontariusze organizacji pozarządowych zaprezentują codzienną działalność w swoich siedzibach. Dzięki temu, goście będą mieli niepowtarzalną okazję, aby poznać i dokładnie przyjrzeć się szerokiemu spektrum aktywności podejmowanych przez ludzi z pasją.

Zależy nam na tym, żeby jak najwięcej osób zapoznało się z ofertą leszczyńskich organizacji pozarządowych i innych podmiotów, które zaangażowały się i przygotowały ciekawe spotkania zarówno dla najmłodszych jak i starszych.

 Dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich podmiotów, które przygotowały swoje wydarzenia, Leszno staje się miejscem atrakcyjnym do życia dla mieszkańców.

Szczegółowy program wydarzeń dostępny jest TUTAJ

Opublikował: Anna Szymańska kontakt: aszymanska@leszno.pl ostatnia zmiana: 2017-09-26 10:16:23
0 Koszyk