Jesteś na stronie głównej

Leszno.pl

Wiadomości

Zebrane wiadomości na stronie głównej

Aktualności turystyka 03 września 2016 Zdjęcie, VI Rajd Rowerowy im. Zdzisława Adamczaka

VI Rajd Rowerowy im. Zdzisława Adamczaka

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek do udziału w VI edycji Rajdu Rowerowego im. Zdzisława Adamczaka. W sobotę 3 września miłośnicy turystyki rowerowej z wielu zakątków ziemi leszczyńskiej przemierzą malownicze tereny regionu aby dotrzeć nad brzeg Jeziora Górznickiego.
Aktualności NGO 25 sierpnia 2016 Zdjęcie, Superbohaterowie opanowali starówkę!

Superbohaterowie opanowali starówkę!

Wakacyjna środa, późne popołudnie, na leszczyńskiej starówce ruch jak co dzień. Wydawałoby się, że nic nadzwyczajnego nie powinno się już wydarzyć. Nic z tego! Na ulicy Słowiańskiej pojawili się oni… społeczni superbohaterowie.
Aktualności 24 sierpnia 2016 Zdjęcie, Wakacyjne remonty w szkołach

Wakacyjne remonty w szkołach

W ostatnich miesiącach w leszczyńskich szkołach i przedszkolach wiele zmieniło się na lepsze. Wakacje to czas remontów i inwestycji. Większość z nich dobiegnie końca jeszcze w sierpniu.
Aktualności 24 sierpnia 2016 Zdjęcie, 1 września w Lesznie

1 września w Lesznie

Prezydent Miasta Leszna oraz Dowódca 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej serdecznie zapraszają na uroczyste obchody 77. rocznicy wybuchu II wojny światowej, które odbędą się 1 września o godz. 10 przy Pomniku Żołnierzy Garnizonu Leszczyńskiego.
Aktualności kultura 24 sierpnia 2016 Zdjęcie, Przed nami koncerty i spektakl w plenerze

Przed nami koncerty i spektakl w plenerze

Od soboty, 20 sierpnia trwa festiwal Leszno Barok Plus. Wszystkie dotychczasowe wydarzenia cieszyły się sporym zainteresowaniem publiczności. Dlatego warto skorzystać z propozycji na kolejne dni. Przed nami jeszcze kilka koncertów i jeden spektakl w plenerze.
Aktualności NGO 24 sierpnia 2016 Zdjęcie, Mikrodotacje w Lesznie

Mikrodotacje w Lesznie

Szkolenie dla bezrobotnych, zajęcia dla dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, a może wydarzenie dla osób z niepełnosprawnościami? Do 1 września leszczyńskie organizacje pozarządowe mają szansę na zdobycie środków na takie działania w ramach Konkursu Mikrodotacji, ogłoszonego przez Stowarzyszenie
Air Picnic 1% w Lesznie Rodzina 3+ Senior Leszczyńskie smaki
Geoportal Metadane Elektroniczna Skrzynka Klaster IT Klaster
RIPH Fundusz Poświadczeń OFAL Kamery na ratuszu Zabytki
0 Koszyk